Ptákoviny Praha

Náš obchod s karnevalovými kostýmy, párty dekoracemi, doplňky ke kostýmům a dárky se nachází v samém centru Prahy a nabízí zboží na všechny druhy oslav, večírků a tematických párty. 

Stále se snažíme rozšiřovat sortiment dle vašich požadavků a vyhovět tak každému vašemu přání. Zejména proto, že lidé slaví po celý rok. Ať už celosvětové, národní či soukromé události. My vám nabízíme kostýmy a doplňky na všechny tyto akce napříč celým rokem.

Po náročném Silvestru a přehoupnutí se do nového roku si všichni rádi chvilku od karnevalů a večírků odpočinou. Ale 6. ledna na Tři krále vše začíná znova. A v tuto chvíli je Vám k dispozici naše prodejna kostýmů
...více

Navštivte naši prodejnu

Prodejna

Ptákoviny Praha


Rumunská 21, Praha 2

Tel.:607 578 529

Po - Pá: 10:30 - 19:00

So: 12:30 - 18:30

?>

Mapa

Náš Facebook

Zkušenosti zákazníků

Milenahvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

V obchodě jsem nakupovala doplňky pro děti na tábor. Děti byly nadšené, mají krásné fotky a já jsem spokojená. Tímto Vám děkuji a ostatním doporučuji další nákupy.

Laďkahvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Ráj pro všechny maminky – našla jsem tu spoustu malých vychytávek, které jsem dětem přibalila na tábor. Balíček jsem objednávala s týdením předstihem, přišel během dvou dnů. Spokojenost veliká, doporučuji.

Další zkušennosti »