Ptákoviny Praha

Náš obchod s ptákovinami, kostýmy, doplňky, žertíky, dekoracemi a dárky leží v samém centru metropole a nabízí Vám zboží na všechny druhy oslav, večírků a tematických párty. 

Stále se snažíme rozšiřovat sortiment dle vašich požadavků a vyhovět tak každému vašemu přání. Zejména proto, že lidé slaví po celý rok. Ať už celosvětové, národní či soukromé události. My vám nabízíme kostýmy a doplňky na všechny tyto akce napříč celým rokem.

Po náročném Silvestru a přehoupnutí se do nového roku si všichni rádi chvilku od karnevalů a večírků odpočinou. Ale 6. ledna na Tři krále vše začíná znova. A v tuto chvíli je Vám k dispozici naše prodejna kostýmů a všeho pro uspořádání stylového večírku. Nabízíme masopustní kostýmy pro dospělé i děti. Od českého tradičního masopustu si můžete odskočit v březnu na oslavu amerického svátku St. Patrick's Day, kdy se všechno v okolí i v naší půjčovně hemží zelenou barvou a čtyřlístky. Když se opět vrátíme k našim českým křesťanským zvykům, můžeme koncem března nebo začátkem dubna oslavit Velikonoční svátky. K tomu Vám nesmí chybět legrační a roztomilé kostýmy velikonočních zvířátek z naší půjčovny či jiné jarní dekorace a výzdoba. Pokud si myslíte, že jste oslavili velikonoce a teď bude zase od párty chvíli pokoj, tak Vás vyvedeme z omylu. Následuje pálení čarodějnic - velmi oblíbená akce 
v české republice. Na tento večer jsme velmi dobře připraveni. Najdete u nás nejen pánské, dámské a dětské čarodějnické kostýmy, ale také spousty košťat, kotlíků, umělých nosů a zubů, líčidel nebo leteckých průkazů. Poněkud drsnějším zvykem z posledních let je pražský Zombie walk, na který se u nás můžete změnit v oživlou zakrvácenou mrtvolu a dát se také na pochod. Po jarním veselí přicházejí pomalu na řadu zahradní a plážové párty ve stylu hawaje, námořníků, pirátů či párty ve stylu divokého westernu nebo Mexika. Na jakoukoliv letní karnevalovou akci se u nás můžete dokonale obléci do vtipných, roztomilých nebo sexy kostýmů a pořídit u nás velké množství dekorací, blbinek, doplňků a dárků. Také nesmíme zapomenout na naše maturanty a jejich poslední zvonění. I pro ně máme spousty vychytaných a originálních kostýmů či doplňků. Moderní akce Sensation white završuje stylově školní rok. Bílých doplňků, líčidel a kostýmů máme k dispozici také více druhů. Nadchází léto a to je časem lásky a svateb. Na rozlučky se svobodou se budou skvěle hodit doplňky pro nevěsty, družičky i ostatní účastnice a pro pány máme pro pobavení také spousty dárečků. Na konci prázdnin a zejména se začátkem vysokoškolského akademického roku se rozjíždí párty a akce pro studenty. Na tyto akce se u nás můžete bez problémů obléci do velmi originálních kostýmů nebo ozvláštnit Váš vzhled vtipnými doplňky. Dostáváme se k dalšímu z mezinárodních svátků a sice Halloweenu. Tento svátek se v České republice slaví stále častěji. Na tuto akci se vždy velmi dobře připravujeme a máme pro vás širokou nabídku strašidelných věciček a kostýmů, které si ani nedokážete představit! Tím ale karnevaly a párty nekončí. Následuje období oblíbené zejména dětmi - Mikuláš a Vánoce. Mikuláš, čert i anděl si u nás jistě najde ten správný obleček či doplněk. Stejně tak se u nás obléknete vy i vaše hostesky na vánoční večírky a zimní párty.


Stále oblíbenější jsou po celý rok karnevalové oslavy narozenin v kostýmech, zejména dětské. Maskoty, zvířecí, klaunské a jiné kostýmy na tyto oslavy u nás najdete také. Můžeme vám ale nabídnout také široký sortiment balónků, párty dekorací, čepiček, konfet a dárečků.